11.11.11

Klassiekskursioon

{Uue Eesti moodi} tõestisündinud tõsilugu
Uue Eesti Lapsed otsustasid sõita, 7 kuu pärast, Glamuursesse Suurlinna ekskursioonile. Uue Eesti Suure Kukruga Lastevanemad arvasid, et mõte pole paha ja teeme ära. Uue Eesti Väikse Kukruga Lastevanemad arvasid, et mõte pole hea ja ehk sobiks väiksema glamuuriga Suurlinn ka. Uue Eesti Suure Kukruga Lastevanemad olid Väikse Kukruga Lastevanemate sekkumisest häiritud! Varem polnud Väikse Kukruga Lastevanemad klassiekskursioonide osas sõna võtnud. Suure Kukruga Lastevanemad avaldasid imestust – Suure Kukruga Lastevanemate Laste valikuid ja otsuseid tuleb austada ja miks Väikse Kukruga Lastevanemad seda ometigi ei tee. Väikse Kukruga Lastevanemad avaldasid imestust – Väikse Kukruga Lastevanemate valikuid ja võimalusi tuleb austada ja miks Suure Kukruga Lastevanemad seda ometigi ei tee. Suure Kukruga Lastevanemad leidsid hea lahenduse – Väikse Kukruga Lastevanematel jääb7 kuud, et 8000 krooni, Glamuurse Suurlinna ekskursiooniks kõrvale panna!
Väikse Kukruga Lastevanemad leidsid hea lahenduse – Suure Kukruga Lastevanematel jääb 4000 krooni üle kui ekskursioonile minna väiksema glamuuriga Suurlinna!
Kuidas lugu lõppes, eks ikka Uue Eesti moodi...

{ allolev Jüri Üdi on paslik ülalolevat lõpetama :) }
Ükskord kõndis pargis neiu,
temal oli seljas ja käes ja jalas. Seljas oli tal must kombinee.Ja mantel. Mantli krae oli rebasenahast. Tal oli sinine sametkleit. Huuled olid tal värvitud. Tal olid punase lakiga lakitud küüned, tal oli roheline käekott. Jalas olid tal kapronsukad ja kõrge kontsaga kingad.
Sellel neiul oli mees.
Sellel mehel oli seljas ja jalas. Seljas oli tal pintsak ja püksid ning matel ja lips. Peas oli tal kaabu. Jalas olid tal kingad. Neil oli ilus korter: 3 tuba ja 1 köök.
Toad on neil ilusti sisustatud. Neil on diivanid ja tugitoolid, puhvet, televiisor, raadio, klaver. Neil on tolmuimeja ja isiklik Pobeeda. See neiu on kohviku ettekandja. Neil on 1 kord nädalas seapraad. See neiu ei suitseta ega joo. Nad on väga sümpaatsed. Neil on WC ja vannituba. Neil oli see reede vann. 16.septembril pani see neiu lõhnaõli. See mees kartis koera. See neiu läks teatrisse ja ta kapronsukad hakkasid rebenema ja neiu karjatas. Ühesõnaga, neil oli hea elu.
{"1954" Jüri Üdi}